Najlepsze optymalizacja wyszukiwarek rekomendacje od Piotr Szpakiewicz

Wysoka jakość optymalizacja wyszukiwarek porady z Piotr Szpakiewicz : Local SEO to potężny generator potencjalnych klientów dla małych i średnich firm. W 2020 r. 97% klientów szuka w Internecie firmy lokalnej. Statystyki wyszukiwania lokalnego pokazują, że 54% konsumentów robi to co najmniej raz w miesiącu, a 12% codziennie szuka lokalnej firmy. Z tego wyszukiwania 72% osób odwiedzi sklep w promieniu 8 km od miejsca, w którym się znajdują. Niezależnie od tego, czy prowadzisz niezależną małą firmę, firmę świadczącą usługi, czy lokalną firmę bez sklepu, lokalne SEO jest kluczem do przyciągnięcia większej liczby osób do Twojego sklepu. Przeczytaj jeszcze więcej informacje odwiedzając tę witrynę Piotr Szpakiewicz.

Był czas, kiedy linki zwrotne były podstawową rzeczą dla SEO. Na szczęście wszystko się zmieniło i Google ma started przywiązując większą wagę do linków kontekstowych. Cenne są łącza osadzone w treści i wskazujące kontekstowy tekst i informacje. Zapewni ci większy ruch, widoczność, wiarygodność i autorytet. Możesz zdobyć więcej linków kontekstowych, wykonując następujące czynności: Blogowanie gościnne, potężna strategia budowania linków; Uzyskiwanie linków z witryn o wysokim autorytecie, które koncentrują się na Twojej niszy; Zdobywanie linków redakcyjnych z szanowanych magazynów, takich jak Entrepreneur, Forbes, Inc Magazine; Przeprowadzanie wywiadów z zespołem kierowniczym w odpowiednich czasopismach; Wyszukiwanie uszkodzonych linków w wysokiej jakości witrynach i zastępowanie uszkodzonych linkami kontekstowymi.

Aby zyskać zaufanie i autorytet online, linki są ogromne. Dotyczy to linków przychodzących i wychodzących. Wyszukiwarki uwielbiają widzieć aktywność w obu kierunkach ze strony internetowej. Oczywiście, skupiając się na optymalizacji wyszukiwania, koncentrujemy się głównie na linkach przychodzących, zwanych również linkami zwrotnymi.

Tworzenie treści wideo jest dziś wygodniejsze niż kiedykolwiek. Istnieją narzędzia online, które pomogą Ci tworzyć treści wideo dla Twojej firmy. Niektóre narzędzia są dostarczane z gotowymi szablonami dostosowanymi do Twoich potrzeb – możesz stworzyć profesjonalny film w ciągu kilku godzin samodzielnie. Więc przyjdź z większą ilością treści wideo w tym roku, uzyskaj większą ekspozycję w wynikach wyszukiwania. Google zaczął również wyświetlać filmy jako fragmenty w odpowiedziach na zapytania. W rezultacie firmy internetowe muszą wykorzystywać treści wideo w swojej strategii SEO. Tworząc treści wideo, upewnij się, że Googlebot może zrozumieć, o czym jest Twój film. Dodaj odpowiednie odniesienie tekstowe do wszystkich swoich filmów wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi, metaopisami i tytułami.

Lokalne SEO? Nie ma problemu! Ten klient to lokalny sklep obsługujący obszar trzech hrabstw w południowej Florydzie. Dla nich kluczowe było pojawienie się w 3-Packu Google, aby wygenerować większy ruch w lokalnym sklepie. Kiedy zaczęliśmy z nimi współpracować, prawie nie byli obecni lokalnie w Google. Dziś ich lokalna firma pojawia się w trójpaku Google dla 27 różnych słów kluczowych. Nasza przystępna cenowo usługa SEO pozwala naszym klientom być konkurencyjnymi, nawet w stosunku do ich większych konkurentów. Nasze usługi SEO zaczynają się od 1000 USD miesięcznie i dają naszym klientom elastyczność w rozszerzaniu naszych usług, gdy pomagamy im stać się bardziej rentownymi. Chociaż może to wydawać się drogie w porównaniu z tanimi pakietami SEO za 99 USD oferowanymi na Craigslist przez podejrzane firmy, musisz uczciwie zadać sobie pytanie: „kogo naprawdę chcę zarządzać moimi działaniami marketingowymi w małej firmie?”

Coraz więcej klientów korzysta z internetu w poszukiwaniu najlepszych produktów lub usług w pobliżu, co zwiększa prawdopodobieństwo, że wejdą oni w interakcję z firmą, której szukali w ciągu jednego dnia dzień. Aby uzyskać maksymalną widoczność, Twoja firma powinna znajdować się na górze listy, gdy ktoś pyta o oferowany przez Ciebie produkt lub usługę. Ale dostanie się na szczyt lokalnych wyników wyszukiwania nie jest takie łatwe, zwłaszcza po tym, jak Google zmieniło swój lokalny pakiet na nowe listy składające się z 3 pakietów, jak na powyższym obrazku.